Kubki z tekstem łochów

Załóż prywatne koło naukowe

Koło naukowe to coś, co świetnie sprawdza się na każdej uczelni. Wszyscy wiedzą, że nie tylko wspiera w ewoluowaniu swoich zainteresowań i dostarcza punkty, za które można uzyskać stypendium, ale sprzyja tworzeniu się przyjaźni i zawiązywaniu więzi, które utrzymywać się będą dłużej niż studia. Niekiedy jednakże na naszym wydziale czy też kierunku brak osób którzy wykonują oczywiście to, co akurat nas by intrygowało. Co w takim przypadku poczynić? Naturalnie wziąć sprawy w swoje ręce!
Założenie koła naukowego nie jest może aż tak banalną sprawą, niemniej jednak przy odrobinie zacięcia oraz pomocy choć kilku ludzi zainteresowanych tym samym, co ty, powinno pójść jak z płatka. Po paru dniach to, co potrzebne, to znaczy formalności, donoszenie papierów, szukanie wolnej sali będzie wam już bardzo dobrze znajome i zaczniecie się trudnić tym, co subtelne – wymyślaniem logo, rozstrzyganiem czy wolicie promować się poprzez kubki z tekstem, a może jednak nie kubki, tylko bluzki.
Znaczącą sprawą będzie podanie do publicznej wiadomości faktu waszego istnienia. Obwieszczajcie się w związku z tym – w uczelnianej gazetce, poprzez twórcze plakaty przykuwające wzrok, za pośrednictwem wywiadów w radiu studenckim. Planujcie wydarzenia a w dodatku zachęcajcie wszystkich do wstąpienia w wasze szeregi – kilka wycieczek oraz zabaw dobitnie powinna zainspirować rzesze osób do utworzenia z wami czegoś odjazdowego. Zaangażujcie się w promocje poprzez ołówki z logo, ulotki, nadmienione wcześniej kubki z wpisem czy czapki z waszymi rysunkami. Bez wątpienia nie pożałujecie a także nabędziecie pokaźne zainteresowanie.


Możliwość komentowania jest wyłączona.