Ulotki DL bochnia

Poręczna ulotka

Ulotki DL to ulotki obejmujące nadzwyczaj wiele danych, jest to ulotka ułożona na trzy części z kartki formatu A4. Tego rodzaju ulotkę drukuje się na papierze niezwykle stosownej jakości, najczęściej kredowym. Na wydrukowaną kartkę, nakłada się ogromną powłokę lakieru i dzięki temu wydrukowana treść jest bardzo dokładnie zauważalna, a zawarte odcienie doskonale wyraziste.
Ulotki DL to znakomite ulotki reklamowe, w macie bądź w mocno nabłyszczonym kolorze. Tego rodzaju ulotki drukuje się jednostronnie lub dwustronnie, ta przystępna ulotka posiada w sobie sporo treści reklamowej, jest poręczna i bezproblemowa do skrycia w torebce lub kieszeni.
Ulotki DL ochrania się lakierem offsetowym, dzięki czemu są stateczne i łatwo nie tracą swoich kolorów.Ten rodzaj ulotek jest oferowany przez dużo drukarni, są to ulotki banalne do wydrukowania i forma ich jest niezmiernie modna. 
Nakład takich ulotek nie musi być wielki, wystarczy tylko już zaledwie 50 sztuk, oczywiście przy każdym większym zamówieniu opłata w znacznym stopniu się pomniejsza. Drukarnie nadzwyczaj chętnie drukują reklamę na ulotkach typu DL. Ta forma jest łatwa a także bezproblemowa do druku. Wychodząc na przeciwko konsumentom ulotki DL, drukarnie drukują podług projektów swoich odbiorców. Ta forma reklamy jest tania i da się ją zrealizować w niesłychanie prędkim okresie czasu. Ostatnio niezwykle modne i słynne reklamują prawie wszystko i niesłychanie dużo rozmaitego rodzaju firm bądź przedsiębiorstw korzysta z tego rodzaju marketingu.
Obok ulotek formatu A4, A5, A6 czy A7 ulotki DL są w największym stopniu znane i najbardziej się opłacają dla reklamodawców.


Możliwość komentowania jest wyłączona.